Про житловий комплекс

Ділове життя столиці – це бурхлива ріка, але ми пропонуємо Вам острівець спокою посеред неї – ЖК «Олександрія»

Час – це той ресурс, який не купити за гроші і не зупинити. Але ми б хотіли заощадити його для Вас. ЖК «Олександрія» – це сучасна новобудова в Солом’янському районі Києва на вулиці Миколи Островського, 48/50, всього в 12 хвилинах ходьби до станції метро «Вокзальна». Цей житловий комплекс був створений для активних та динамічних людей, яким явно не вистачає 24 годин на добу, і хто вже тим більше не буде витрачати ці години на довгі переїзди між роботою і домом.

Концепція проекту передбачає будівництво двох секцій по 19 поверхів в кожній. На перших поверхах будуть розташовані нежитлові приміщення під офіси, магазини та інші установи з надання послуг. Власний паркінг вирішить всі питання щодо паркування вашого авто в центрі столиці. Одні з кращих планувань серед новобудов Києва Ви можете детально подивитися і вибрати в розділі «Квартири».

Чим хороша нерухомість в Солом’янському районі: інфраструктура

Даний комплекс знаходиться в діловому центрі Києва, поруч з безліччю бізнес-центрів і транспортних розв’язок. На кожному кроці Вас чекають магазини, спортивні центри і студії краси, а ТЦ «Ультрамарин» не дасть вам занудьгувати в години дозвілля.

Навіть у такому урбанізованому просторі знайдеться місце для природи – близькість Солом’янського парку і Протасового Яру робить це місце зручним не тільки для роботи, але і для всіх видів відпочинку.

Але жоден бізнес не повинен змусити забути про найголовніше – про Ваших дітей. Велика кількість елітних і висококласних дитячих садків, ліцеїв і гімназій в безпосередній близькості до ЖК дозволить забезпечити гідну освіту для майбутнього покоління Вашої сім’ї.

Мало які новобудови Солом’янки можуть похвалитися такою кількістю логістичних рішень навколо:

 • Центральний та Південний залізничний вокзали;
 • Станція метро «Вокзальна»;
 • Велика кількість маршрутних таксі, автобусів і тролейбусів;
 • Швидкісний трамвай.

Ми спростували той факт, що комфорт і мобільність не можуть поєднуватися, якщо мова йде про новобудови Києва. ЖК «Олександрія» дозволить Вам скористатися всіма унікальними можливостями, що дарує Солом’янський район столиці.

Для отримання більш детальної інформації, мы запрошуємо Вас в відділ продажу.

м. Київ, вул. Марини Раскової,
23, 1-й поверх
(044) 390-30-86

Новини

 • 2606.2017

  Графік роботи на день Конституції України

  Переглянути...
 • 1606.2017

  Зареєстровані перші Свідоцтва про право власності в ЖК «Олександрія»

  Переглянути...
 • 106.2017

  Привітання зі святом Святої Трійці! Графік роботи!

  Переглянути...
Всі новини
 • ЖК "Микитська Слобода"
 • ЖК "Авангард"
 • ЖК "Новомостицький"
 • image description

  Всі проекти