Про житловий комплекс

Ділове життя столиці – це бурхлива ріка, але ми пропонуємо Вам острівець спокою посеред неї – ЖК «Олександрія»

Час – це той ресурс, який не купити за гроші і не зупинити. Але ми б хотіли заощадити його для Вас. ЖК «Олександрія» – це сучасна новобудова в Солом’янському районі Києва на вулиці Миколи Островського, 48/50, всього в 12 хвилинах ходьби до станції метро «Вокзальна». Цей житловий комплекс був створений для активних та динамічних людей, яким явно не вистачає 24 годин на добу, і хто вже тим більше не буде витрачати ці години на довгі переїзди між роботою і домом.

Проект складається з двох секцій по 19 поверхів в кожній. На перших поверхах розташовані нежитлові приміщення під офіси, магазини та інші установи з надання послуг. Власний паркінг вирішує всі питання щодо паркування вашого авто в центрі столиці. Житловий комплекс «Олександрія» введено в експлуатацію.

Чим хороша нерухомість в Солом’янському районі: інфраструктура

Даний комплекс знаходиться в діловому центрі Києва, поруч з безліччю бізнес-центрів і транспортних розв’язок. На кожному кроці Вас чекають магазини, спортивні центри і студії краси, а ТЦ «Ультрамарин» не дасть вам занудьгувати в години дозвілля.

Навіть у такому урбанізованому просторі знайдеться місце для природи – близькість Солом’янського парку і Протасового Яру робить це місце зручним не тільки для роботи, але і для всіх видів відпочинку.

Але жоден бізнес не повинен змусити забути про найголовніше – про Ваших дітей. Велика кількість елітних і висококласних дитячих садків, ліцеїв і гімназій в безпосередній близькості до ЖК дозволить забезпечити гідну освіту для майбутнього покоління Вашої сім’ї.

Мало які новобудови Солом’янки можуть похвалитися такою кількістю логістичних рішень навколо:

  • Центральний та Південний залізничний вокзали;
  • Станція метро «Вокзальна»;
  • Велика кількість маршрутних таксі, автобусів і тролейбусів;
  • Швидкісний трамвай.

Ми спростували той факт, що комфорт і мобільність не можуть поєднуватися, якщо мова йде про новобудови Києва. ЖК «Олександрія» дозволить Вам скористатися всіма унікальними можливостями, що дарує Солом’янський район столиці.