Про комплекс

ЖК «Олександрія» – комфортабельний, сучасний житловий комплекс, який будується в Солом’янському районі Києва на вулиці Миколи Островського, 48/50. Даний ЖК ми будуємо для людей, які не бажають обирати між комфортом і мобільністю, він для людей, які цінують свій час і впевнено дивляться в майбутнє.

Концепція ЖК «Олександрія» передбачає будівництво двох секцій по 19 поверхів в кожній. На перших поверхах будуть розташовані нежитлові приміщення під офіси, магазини та інші установи з надання послуг.

Наближеність до Центрального залізничного вокзалу, метро та інших видів громадського транспорту, розвинена інфраструктура району дозволить жителям ЖК «Олександрія» користуватися всіма зручностями і послугами столичного життя. У пішій доступності від комплексу розташовані: дитячі садочки, школи, ряд спеціальних та загальноосвітніх закладів, басейн, спортивний майданчик, фітнес клуби, розважальний центр «Ультрамарин» та супермаркет «Кишеня».

Також потрібно відзначити, що поруч з новим ЖК знаходиться Солом’янський парк. Завдяки безлічі гірок і схилів, взимку він перетворюєтьсяна улюблене місце прихильників зимових видів спорту.

Початок робіт: I квартал 2014
Закінчення робіт: введено в експлуатацію