Інфраструктура

Солом’янський район – це сформована інфраструктура, зручна транспортна розв’язка і близькість до ділового центру міста. У безпосередній близькості від ЖК «Олександрія» розташовані всі необхідні для жителів об’єкти інфраструктури – школи, дитячі садочки, торгово-розважальні центри, супермаркети і невеликі магазинчики, продуктові та промислові ринки, аптеки, кафе швидкого харчування, а також точки побутового обслуговування.

Гарна ситуація зі шкільними та дошкільними установами (є гімназії та ліцеї, дитячі садки, школи). Тут безліч всіляких спортивних і культурних секцій (музичні та художні школи, басейни, стадіон). Крім того, у Солом’янському районі зосереджена велика кількість науково-дослідних і проектних інститутів та вищих навчальних закладів.

Поблизу комплексу «Олександрія» розташований Солом’янський парк, де Ви з радістю зможете прогулюватись увечері після роботи, бігати вранці і прекрасно проводити час з друзями. А якщо ви любите зимові види спорту, то оціните близькість Протасового Яру – улюбленого місця київських лижників.